این ترم آخری هست که میرم دانشگاه.دوستانم دارن لحظه لحظه های این ترم رو تو حافظشون سیو میکنن و من....

راستش دوست دارم امتحانامو بدم و خلاص بشم.

از زمین شناسی بدم اومده.

تو ش خیلی دقل بازی میشه.

اگه بخوای کار پیدا کنی بااااااااااااااید پارتی داشته باشی والا اونقدر این زمین شناسی مافیائی هست که جرات نمیکنی پاتو بزاری تو سازمانش.

موقع درس خوندنشم که میشه استاد میاد از ۱۰ فرسخی یه کوهی رو نشون آدم میده و میگه اون کوهی که میبینید جنسش از مثلاْ توفه و خلاص.دیگه خودت باید بفهمی استاد چه جوری تونسته از ۱۰ فرسخی اینو بفهمه وقتی هم که میپرسی میگه عزییییییییییزم تجربه نداری دیگه.

وقتی هم که میخوای تجربه پیدا کنی میگن بی تجربه ای نمیتونیم استخدامت کنیم.

خدائیش زور داره.....میگن برو مقاله بیار ببینیم چند مرده حلاجی.

واسه مقاله میخوایم بریم تحقیق کنیم؛ اونقده ازمون مهر و امضاء و اثر انگشت میگیرن که خدای ناکرده جاسوس خارجی نباشیم که آخرش آدم پشیمون میشه بره سراغ تحقیق و مقاله.بهتره بگم حااااااااااااااااااال آدم   از هرچی تحقیق و مقالست بهم میخوره.

البته نه که نشه ها.میییییییشه اما قبلش مجبوری ۱۰۰۰ تا گناه و دروغ و خالی بندی و پاچه خاری از یه استادی که خرش تو سازمان میره بکنی که کار کردن و تحقیق و سری تو سرا در آوردنت مساوی میشه با یکراااااااااااااااااااااست رفتن تو جهنم.خدائیش ارزش نداره.

تازه بعد ۴ سال درس خوندن و از کوه بالا پائین رفتن و اطاقتو پر سنگ و خاک و خل کردن میان میگن اگه فوق بگیری بهتون میگن مهندس.

اه اه اه .....

تازه فهمیدم دنبال علم رفتن خیییییییییلی فرق داره با مدرک گرفتن.

خلاصش دوست من سرتو درد نیارم .من تو دانشگاه هیچی جز پوسته پیاز های وا رفته ی بد بو ندیدیم.

اگه میخوای عمرتو به هدر ندی دنبال علم باش نه مدرک.

ارادتمند:ژوپی50.gif

/ 4 نظر / 10 بازدید
کيميا

ايشاله که ارشد ميخونيد ميشيد مهندس...اين جور چيزا تو همه جا وجود داره هميشه آدمهايی که خوب کار ميکنن دشمن زياد دارن و هميشه هم مظلوم بودن...منظورم اصلا به اين هحمدی نژاد نيستا !خودم که اصلا خوشم نمياد ازش منظور من کلی بودش

مهران فره راز

با سلام. من مهران فره راز هستم . ۲۴ سال سن دارم و در بلوار ابوذر خيابان پيروزی تهران زندگی می کنم . من يک وبلاگ دارم که تازه درستش کردم ... وبلاگ من تشکیل شده از اخبار و اتفاقات روز دنیاکه خودم بهشون علاقه دارم ... بهتون پيشنهاد مي کنم که نوشته های منو بخونید چون جالبه... و خوشحال ميشم اگر نظری داشتيد برم بنویسید ... از دوستانی هم که به این وبلاگ سر می زنن میخوام که به وبلاگ من هم تشریف بیارن و نوشته های منو بخونن و نظرشونو در مورد نوشته های من به من بگن. با تشکر... مهران فره راز. وبلاگ من :

امير

نبينم يه نمه پوست پيازی بشی هااااااااااا....ايشالا خود خدا کمکمون ميکنه تا بدون گناه به جاهای خوب برسيم....خوش باشی خانوم

سمانه

اگه می خوای عمرتو به هدر ندی دنبال علم باش نه تشکیل خانواده