این پست رو برای افراد سیگاری پوسته پیازی ای که برای فرار از غصه هاشون سیگار رو مصرف میکنن. اما ،نمیدونن چرا بعد از کشیدن چند تا نخ سیگار در روز باز هم پوسته پیازی هستند.

تو کتاب هری پاتر نوشته وقتی دیوانه سازها رو میبینید فقط باید به خاطره های شاد و امیدوارانه خودتون فکر کنید و الا میمیرید.

میدونستید سیگار خیلی شبیه به مردیوانه سازها هست؟

میدونید چرا؟

چونکه تحقیق ها نشون داده اگه  طرف قبل از کشیدن سیگار  و چند دقیقه قیل از روشن کردن سیگار افکار خوب و شادی داشته باشه سیگار اون رو به همون حالت نگه میداره اما اگه افکار بد و ناراحت و مایوس داشته باشه سیگار نه تنها باعث آزادیش از پوسته پیازی نمیشه بلکه بد تر میکنه و نتیجه اش رو چند دقیقه بعدش تجربه میکنه.

شباهت رو حال کردید؟

تنها تفاوت دیوانه سازها با سیگار در این هست که وقتی دیوانه سازها میخواستن طرف رو از پا بندازن روح جادوگر رو به بدن خودشون میکشیدن . اما سیگار بر عکسش عمل میکنه یعنی اول طرف باید تا جائی که جون داره پک بزنه اما بعدش دقیقا مثل دیوانه سازها دود و جون و ریق و دل و رودش همش باهم بصورت دود میریزه بیرون .

و بدین صورت طرف زارپ میمیره  مثل همون جادوگر ها البته بعد از چند وقت طولانی

تا اونجائی هم که من خبر دارم همه ی سیگار یها اولین بار برای این سیگار رو روشن کردند میخواستن از یه غصه ای دردی و پوسته ی پیازی ای  خلاصی پیدا کنن.که خوب این فقط تلقینه و بدتر یک نا اومیدی و یاس هم که شاید قبلا نداشتن الان بهش اضافه میشه.

این هم یکی از نکات برای جلوگیری از پوسته پیازی شدن دوستان   

  
نویسنده : ژوپی ; ساعت ٦:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۸/۱٤
تگ ها :