زندگی این ریختیه.

به جلو فقط برای این نگاه کن که گم نشی.وسطش خشکه و مثل قیر سفت.اما اطرافش قشنگو دلباز.

همه این شعار ها فقط تا زمانی درسته که کسی رو مخت با کفش پاشنه بلند راه نرفته باشه.

چون اون موقع حس بینائیت از کار میفته و این قشنگی هارو نمیبینی و دنیا برات تیره و  تار میشه و دور از جون شما دیوونه میشی و و و و ... در اخر وبلاگتو میبندی........

حالا

حالا در اینجور مواقع متخصصین پوسته پیازی توصیه میکنن که 

حالا میتونید همه حواستون رو به جلوتون منعطف(منعتف) کنید تا یه موقع با مخ زمین نخورین .چون اون موقع چشو چالتون کمپلت تخلیه میشه. و خودتون هر روز با کفش پاشنه بلند میزنید به مختون که چرا اینکا رو کردم.چرا حواسم نبود.چرا اینجوری شد.

و بعد

وبعد دوباره وبلاگ باز میکنید و شروع میکنید به اه و ناله و گول خردم و چشام ندید و مخم کار نکرد و شما این کارو نکنید و من تجربه دارم و ووووووووووووووو اینا.

اخرش

اخرش به این نتیجه میرسیم که .......؛ نرو سراغ کفش پاشنه بلندا.بشین درستو بخون تا کسی رو مخت راه نره و اینجوریت نکنه.

فهمیدی یا بازم تشریح کنم ........؟

ارادتمند:ژوپی

 

  
نویسنده : ژوپی ; ساعت ۱۱:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٢/٢۸
تگ ها :

 

راستش دلم میخواد اپدیت کنم اما اصلا وقتشو ندارم.میخوام حرفای خودم و این دفعه بزارم اما نه وقت تایپ کردن دارم و نه حوصلشو.راستش ۲ تا جوجه خریدم پدرمو دارن در میارن.الان هم با یک دست دارم تایپ میکنم.......خیر سرشون جای گرم گیر اوردن خوابیدن............یکیشون گردنشو از دستم اویزون کرده و خوابیده.اون یکی یه پاش از دستم اویزونه.......دور از جون جوجه های دیگه خنگن...........

راستیییییییییی هم اکنون نیاز مند یاری سبزتان هستیم........اگه سبزی نون اشغال مرغ دارین بفستین.از بس بهشون کلوچه کرمانشاهی دادم شبیه کلوچه شدن.........اوخ بیدار شدن.

راستی

راستی

یادم هست یادت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟کجائی؟

ارادتمند:ژوپی

  
نویسنده : ژوپی ; ساعت ۱٢:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٢/۱٢
تگ ها :